راهنمای سفارش ملک

گوش بزنگ یا سرویس سفارش ملک:

 جهت صرفه جویی در زمان طراحی شده تا نیازی به مراجعه و جستجوی هر روزه شما نباشد و شما بتوانید بلافاصله از وجود املاک جدید و مناسب خود باخبر شوید. هدف ما ایجاد امکاناتی است تا به شما کمک کند ملک مورد نظر خود را به سادگی بیابید.
در این قسمت شما مشخصات ملک مورد نظر خود را تعیین می کنید هر زمان که ملکی در سایت ثبت گردد که متناسب با مشخصات گوش بزنگ شما باشد از طریق پیامک و یا ایمیل (هر کدام که وارد کرده باشید) به شما اطلاع داده خواهد شد و شما مستقیم بدون نیاز به هر گونه واسطه ای با مالک ملک تماس خواهید گرفت.

برای این کار در منوهای بالای سایت از منوی "بیابید" بر روی "گوش بزنگ" کلیک نموده و وارد صفحه "گوش بزنگ" شوید:
استان، شهر و منطقه (منطقه شهرداری) مورد نظر خود را انتخاب نمایید
نوع معامله خود را مشخص کنید مثلا فروش ملک یا رهن و اجاره
در صورتیکه متراژ، قیمت، تعداد اتاق خواب، زیر بنا، سن بنا و مواردی مثل آسانسور،انباری، پارکینگ و بالکن برای شما اهمیت دارد حتما آنها را مشخص کنید تا املاکی که به نیاز واقعی شما نزدیکتر هستند برای شما ارسال گردد و مزاحمتی برای شما ایجاد نگردد
.

در صورتیکه ملک مورد نظر خود را یافتید و دیگر نیاز به گوش بزنگ (یعنی ارسال اطلاعات ملک مورد نیاز شما توسط سایت ملک کده از طریق پیامک و ایمیل) را نداشتید، خیلی ساده  از قسمت "ملک کده" "ورود کاربر" به قسمت "پنل کاربری" خود وارد شده و هر کدام از گوش بزنگ های خود را که مایل بودید میتوانید حذف نمایید.

برای ورود به پنل کاربری به کد کاربری و کلمه عبور نیاز دارید که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید یا سایت ملک کده بصورت خودکار برای شما ساخته است، کد کاربری شما همان شماره موبایل شما یا آدرس ایمیل شما می باشد (از هر کدام که تمایل دارید میتوانید استفاده نمایید) و کلمه عبور، که در صورت فراموشی اصلا نگران نباشید وارد منوی "ورود کاربر "از منوی "ملک کده" شده سپس گزینه بازیابی کلمه عبور از طریق پیامک یا از طریق ایمیل را کلیک کرده و پسورد خود را تغییر می دهید

امیدواریم همیشه خندان باشید